Vtipy

23. února 2008 v 11:17 | Janishka
Tady jsem vám dala vtipy. Tak si je přečtěte. Hezkou zábavu :-))

Drahý synáček
Otec počítá něco na papíru a potom praví vážně synovi: "Tvoje studium mě stojí mnoho peněz, jseš si toho vědom?" "Ale tati," odpovídá syn, "proč to vyčítáš právě mě? Já jem zrovna ten, co studuje nejméně."

Návštěva restaurace
"Mami, podívej, ten pán jí polévku vidličkou!" "Tiše!" "Mami, on pije z vázy na květiny!" Buď už tiše!" "Jé on jí naběračkou!" "Tak už mi vrať ty brýle a mlč!"
Vyvrácení nepravdy
Na sjezdu blondýnek řečník prohlásí, že historky o hloupých blondýnách jsou nepravdivé. Aby to dokázal, zeptá se jedné půvabné mladé dobrovolnice: "Kolik je 101+20?" "Sto dvacet," odpoví kráska. "Ne", zavrtí hlavou řečník. "To není správně." Publikum, začne skandovat: "Dejte jí ještě jednu šanci!" Rečník se zeptá: "Kolik je 10+13?" Slečna: "13?" "Ne, to je taky špatně." Dav blondýn znovu křičí: Dejte jí ještě jednu šanci!" "Máte poslední šanci, upozorní řečník. Kolik je 2+2?" "Čtyři?" otáže se slečna nejistě. "Dejte jí ještě jednu šanci!" ozve se z davu.
Pan Novák
Pan Novák si zlomil ruku, jeho žena byla v šoku. Jeli na pohotovost. Doktor dal do sádry ruku. Ona se ptá: "Pane doktore, může mýt nádobí?"
Proti bolesti
U lékaře: "Kdy vás to nejvíc bolí?" "Když dýchám." "Tak zatím nedýchejte a za tři dny se mi přijďte ukázat!"
Doktor a kostlivec
Přijde kostlivec k lékaři a lékař mu řekne: "No ty jdeš teda brzo!"
Pes a prase o počasí
Jdou prase a pes lesem. A prase řiká: "Psí počasí!" a pes na to: "A jak svinsky leje!"
Jedovatí hadi
Plazí se hadice s hádětem a hádě se ptá maminky: "Maminko jsme my jedovatí?" "Ano, když kousneme, broučku." odpovi maminka synovi. Vtom se hádě zdesi a vyhrkne "Maminečko pomoc! Já jsem se kousl do jazyku."
Zajíc na koni
Do hospody vstoupí zajíček a povídá: "Jestli ten, kdo mi ukradl koně, ho hned nevrátí, udělám to, co by v takové situaci udělal můj děda." Za chvíli se u hospody objeví kůň. Zajíc chce odejít, ale všichni touží vědět, co by udělal jeho děda. Zajic na to: "No co, šel by domů pěšky."
Tučňáci v autě
Po dálnici jede auto plné tučňáků, auto zastavi policista a říká: "Pane, vezměte ty tučňáky do zoo." Další den na stejném místě, opět policista zastaví auto plné tučňáků. Akorát tentokrát mají všichni tmavé brýle. Policista se nakloní k řidiči: "Vždyť jsem vám říkal, abyste je vzal do zoo!" "Ale jistě, tam jsme byli včera. Dnes je beru na pláž!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama