Říjen 2011

Asik změním dess..

16. října 2011 v 20:24 | Janishka
noo.. takže jsem se rozhodla, že asik někdy změním dess :D joo? tak jooo... :D

Váhání

16. října 2011 v 19:29 | JanishkaVydání: Amerika
Žánr: Fantasy román
Postavy: Vlkodlaci
Přečteno: Ano, 2x, mám ji doma

Popis:
Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Teď, když se Grace a Sam našli, musí bojovat, aby mohli zůstat spolu. Pro Sama to znamená zúčtovat s minulostí, pro Grace vyhlížet budoucnost, která je čím dál nejistější. Do jejich příběhu však nečekaně zasáhne nový vlk jménem Cole, který bojuje se svými vnitřními démony a už navždy chce zůstat ve vlčí kůži. Sam si naopak stále nemůže zvyknout na svou lidskou podobu. Tolik se bojí, aby nepřišel o své nové štěstí s Grace. Jenomže netuší, že v Grace, uvnitř jejího těla, roste hrozba, která je může o jejich štěstí připravit... Bude láska dost silná na to, aby se poprala s osudem? Můžeme se vyhnout tomu, kým jsme?

Má recenze:Bezvadná knížka! Doporučuju přečíst, ale když si přečtete toten díl , tak musíte i třetí! To je posledí Navždy ♥ miluju ji ♥


Mrazení

16. října 2011 v 19:26 | Janishka

Vydání: Amerika
Žánr: Fantasy román
Postavy: Vlkodlaci
Přečteno: Ano, 2x, mám ji doma

Popis:
V lesích kolem amerického městečka Mercy Falls u kanadských hranic žijí vlci. Jednoho dne stáhnou z houpačky u nedalekého domu malou Grace. Pokoušou ji, ale vlk se žlutýma očima ji odtáhne do bezpečí. Od té doby dívku vlci fascinují, zvlášť její zachránce. Když o několik let později vlci napadnou Graceina spolužáka, chlapi z městečka vezmou pušky a uspořádají na ně hon. Ještě ten večer najde Grace na verandě svého domu postřeleného chlapce se žlutýma očima. Je to její vlk. Sam žije dva životy. Zimy tráví ve vlčí kůži se svou smečkou, v létě je na pár měsíců člověkem, než ho mráz promění zpátky ve vlka. Každý rok je však doba, po kterou může být člověkem, kratší. Sam ví, že přijde rok, kdy už na sebe lidskou podobu nevezme. Jenže ani on ani Grace se s tím nechtějí smířit, ne teď, když se konečně setkali. Jenže zima se blíží a Sam musí bojovat, aby neztratil sám sebe a taky Grace. Protože tentokrát už to bude navždy.

Má recenze:Bezvadná knížka! Doporučuju přečíst, ale když si přečtete toten díl , tak musíte i druhý, aje to a mokračování :) ale miluju ji ♥

Rozbřesk

16. října 2011 v 19:21 | Janishka
Rozbřesk -- Twilight sága 4.díl

Vydání: Amerika
Žánr: Fantasy román
Postavy: Upíři, vlkodlaci
Přečteno: Ano, 1x, mám ji doma

Popis: Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně propletá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady?

Má recenze: toten 4 díl je snad nejlepší ♥ 600 stránek, ale každičké slovo jsem si užívala :) doporučuju přečíst ještě před shlédnutím filmu :)

Zatmění

16. října 2011 v 19:17 | Janishka

Zatmění

Vydání: Amerika
Žánr: Fantasy román
Postavy: Upíři, vlkodlaci
Přečteno: Ne

Popis:

Má recenze:


Nový měsíc

16. října 2011 v 19:14 | Janishka
Nový měsíc -- Twilight sága 2.díl

Vydání: Amerika
Žánr: Fantasy román
Postavy: Upíři, vlkodlaci
Přečteno: Ne

Popis:

Má recenze:

Stmívání

16. října 2011 v 19:11 | Janishka
Stmívání - 1.díl

Vydání: Amerika, 2005
Žánr: Fantasy román
Postavy: Upíři
Přečteno: Ano, 1x, mám ji doma

Popis: Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci však balancují na ostří nože mezi touhou a hrozným nebezpečím. Stmívání je první díl románové trilogie.

Má recenze: Mooc dobrá kniha.. hodně podobná filmu, ale některé scény jsou jinak a různě..